Pryžové a gumové výrobky

PRYŽOVÉ MŘÍŽE A POKLOPY

– jsou vyráběny z recyklované pryže a nosnost zaručují ocelové výztuhy, které jsou opatřeny protikorozním nátěrem, jenž rovněž zvyšuje soudržnost kovu s pryžovou kompozitní směsí

– veškeré naše mříže a poklopy mohou být umístěny do stávajících litinových či litino-betonových rámů

– rozměrově a funkčně jsou zaměnitelné za stávající litinové mříže a poklopy

– velmi dobře tlumí rázy při přejezdu vozidel, jsou mnohem tišší, šetrnější k podloží a významně omezují vydrolení spoje s asfaltem

– velmi vhodné do bytové zástavby, sídlišť, či okolí škol a nemocnic

– dobře odolávají působení soli a extrémním teplotám od -40 ¨C do + 110 ¨C

– Jsou zdravotně nezávadné

– JSOU NEATRAKTIVNÍ PRO SBĚRATELE DRUHOTNÝCH SUROVIN

– na zakázku jsme schopni vyrobit atypické pryžové mříže a poklopy s nízkými náklady, případně doplnit logo firmy, erb města apod.

– výrobky splňují podmínky dle ČSN EN 124 a jsou zařazeny do skupiny C 250 ( zaručena minimální únosnost 25 t) a taktéž do skupiny D 400 ( zaručena minimální únosnost 40 t )

– v případě konkrétních požadavků nás neváhejte kontaktovat pro vypracování konkrétních cenových nabídek

GUMOVÉ RECYKLÁTY

Výrobky z gumového recyklátu mohou být použity jako povrch dětských hřišť, sportovních ploch nebo koňských stájí. Jiný způsob použití pak dovoluje využít takovýchto produktů k tlumení zvuků a vibrací nebo jako odhlučnění tramvajových kolejí.

– Použití na dětských hřištích

Výrobky určené pro využití na dětských hřištích jsou téměř bezúdržbové a zachovávají si dlouhodobě své vlastnosti a strukturu. Díky speciálním prvkům je možné vytvořit hřiště bezbariérově přístupná. Na barevně kontrastním povrchu jsou dobře viditelné nebezpečné předměty (úlomky skla, jehly, nedopalky cigaret), které mohou být takto rychle a jednoduše odstraněny. Povrchy jsou vodopropustné a umožňují tak odtok dešťové vody. Variabilní tloušťka jednotlivých prvků umožňuje vytvořit bezpečný prostor pro pohyb dětí při osazení hřiště různými herními prvky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

– Povrchy sportovišť

Materiál lze využít jako pochozí plochy tělocvičen, zimních stadionů, atletických stadionů a sportovišť. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Použití v koňských stájích a na závodištích

Výrobky z gumového recyklátu lze velmi dobře využít v těchto zařízeních. Speciální povrch tlumí nárazy a díky protiskluznosti je bezpečný pro pohyb koní po něm. Výrobky mohou být dodávány v úpravě, kdy propouští vodu nebo i jako výrobky nepropustné. Tato variabilnost umožňuje využití výrobků k různým účelům, od pochozích venkovních ploch, přes ustájení až k mycím boxům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Tlumení hluku a vibrací

Díky unikátním technickým vlastnostem základního materiálu jsou tyto produkty ideální pro použití jako prostředek tlumící hluk a vibrace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.